Praga 2 dni za 430 zł1 DZIEŃ)
Wyjazd o godz. 01:00  przejazd do Pragi. Zwiedzanie miasta: placu Hradczańskiego, Praskiego Hradu:  Katedra Św. Wita, Złota Uliczka,Stary Pałac Królewski, Bazylika Św. Jerzego,  Przejście na Małą Stranę, a następnie przejście przez rynek Małej Strany, kościół Św. Mikołaja, spacer uliczkami dzielnicy ambasad i pałaców. W godzinach popołudniowych przejazd do hotelu, zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

2 DZIEŃ)  Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do centrum miasta i zwiedzanie prawobrzeżnej Pragi: Plac Republiki - Obecni Dum, Brama Prochowa, Narodowy Bank Czeski, przejście ulicą Celetną, kubistyczny Dom pod Czarną Madonną, kościół Matki Bożej przed Tynem, Rynek Starego Miasta: średniowieczny Ratusz ze słynnym zegarem Orloj, kościół Św. Mikołaja, pomnik reformatora Jana Husa, pałac Kinskich. Przejście przez Mały Rynek i ulicą Karlową do Klementinum i plac Krziżownicki na Most Karola. Spacer wybrzeżem Wełtawy do Rudolfinum i żydowskiej dzielnicy Józefow. Przejście do Nowego Miasta: Karolinum, Teatr Stanów, targ pamiątek na Havelskim mieście, słynny plac Św. Wacława z gmachem Muzeum Narodowego i pomnikiem patrona placu. Czas na obiad (we własnym zakresie).  W godzinach popołudniowych wyjazd z Pragi. Przyjazd w godzinach nocnych.

cena wycieczki: 430 zł
transport autokarem, opłaty drogowe oraz parkingowe, ubezpieczenie NNW i KL, opiekę pilota - przewodnika, bilet wstępu na Hradczany, 1 nocleg z śniadaniem i obiadokolacją
Cena nie zawiera : Dopłaty do pokoju jednoosobowego