O FIRMIE

Organizacja wycieczek własny transport Nowosądecka firma "KOZI" świadczy z sukcesem usługi z zakresu transportu osób już od 1997 roku. Wciąż dokładamy wszelkich starań, aby podnosić jakość świadczonych usług oraz poszerzać zakres swojej działalności.

Rzetelnie wypełniamy powierzone nam zadania - co owocuje trwałą współpracą i zaufaniem, którym obdarzają nas nasi klienci.

Troskę o dbałość i zapewnienie naszym Klientom bezpieczeństwa stawiamy na pierwszym miejscu. Posiadamy szerokie doświadczenie w indywidualnych przewozach osób. Terenem naszych działań jest cała Polska jak i Europa.

Nasze samochody zawsze są poddawane regularnym przeglądom technicznym, a nasi kierowcy to wysokiej klasy profesjonaliści.         Informujemy ,że wszystkie wycieczki ogranizowane przez nas są wykonywane naszym sprawdzonym transportem autokarowym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Z dniem 01.01.2021 poszeżyliśmy nasze usługi o transport krajowy i międzynarodowy towarów 24T. Posiadamy zezwolenia na przewóz odpadów.